« سال 1396، سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال »
دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2536
 بازدید امروز : 541
 کل بازدید : 1097488
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/9891
نظرسنجی
نظرشمادرخصوص عملكرد سايت

خيلي خوب
خوب
متوسط
ضعيف

نحوه اسکان دانشجویان جدید الورود

« آموزش نحوه درخواست خوابگاه مجردی بصورت اینترنتی »


دانشجویان محترم جدیدالورود با تبریک و آرزوی موفقیت ، برای سکونت در خوابگاه می بایست حتما در زمان تعیین شده به شکل ذیل بصورت اینترنتی درخواست ارائه نمایید. در غیر اینصورت به هیچ عنوان خوابگاه به فردی که درخواست ارائه نداده باشد، تعلق نخواهد گرفت.

توضیحات مهم:


زمان ارائه درخواست اینترنتی : یکم لغایت پنجم بهمن ماه می باشد.

دانشجویان محترم از 9 بهمن الی 11 بهمن جهت دریافت نتیجه درخواست و اطلاع از زمان مراجعه حضوری به قسمت درخواست های جدید مراجعه نمایید و از تماس با اداره خوابگاه ها خودداری فرمایید.

دانشجویان پسر که فرزند شهید یا فرزند آزاده یا فرزند جانباز بالای 25 درصد می باشند حتما در قسمت توضیحات در زمان درخواست اعلام نمایند و در زمان مراجعه حضوری مدارک و مستندات لازم بهمراه بیاورند.

دانشجویان پسر روزانه نیمسال دوم یک ترم می بایست در خوابگاه مشارکتی تحت نظارت دانشگاه ساکن شوند و از ترم دوم وارد خوابگاه دولتی می شوند.هزینه خوابگاه شهید مقصودی برای یک ترم 550000 تومان الی 600000 تومان می باشد که بصورت یکجا قبل از ورود به خوابگاه اخذ خواهد شد.


نحوه درخواست:

مرحله 1) مراجعه به لینک درخواست اسکان در خوابگاه در انتهای همین صفحه.

مرحله 2) وارد کردن نام کاربری ( شماره دانشجویی)،کلمه عبور (کدملی)، انتخاب نام دانشگاه (همدان) ، واردکردن کد امنیتی و کلیک روی دکمه ورود.

نکته مهم : حتما بعد از ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهید.برای تغییر رمز به منوی بالا سمت چپ مراجعه نمایید.

 

مرحله 3) روی قسمت درخواست خوابگاه کلیک نمایید. (مطابق شکل پایین)

 

مرحله4) در پنجره باز شده اطلاعات لازم را تکمیل نمایید. نیازی به وارد کردن نام خوابگاه و اتاق نیست. برای معدل و واحد هم تیک بدون معدل و بدون واحد را بزنید.  در آخر روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید. (مطابق شکل پایین) 

 

مرحله 5) برای اطمینان از ثبت درخواست و یا حذف درخواست خوابگاه می توانید به قسمت درخواست های جدید مراجعه نمایید و درخواست خود را مشاهده یا ویرایش نمایید. (مطابق شکل پایین)

نکته مهم : دانشجویان محترم جهت اطلاع از نتیجه درخواست خوابگاه از مورخ 9 بهمن 96، به سامانه اینترنتی > قسمت درخواستهای جدید مراجعه نمایند.

 

اداره امور خوابگاه ها دانشگاه علوم پزشکی همدان

آدرس : همدان روبروی پارک مردم دانشگاه علوم پزشکی همدان- فکس08138380087- طراحی و اجرا : واحد رایانه معاونت- بروزرسانی مطالب: روابط عمومی